Levante është mposhtur nga Espanyol rezultat 0-2

Loading...

Levante është mposhtur nga Espanyol rezultat 0-2

Espanyol dhe Sevilla kanë mposhtur kundërshtaret e radhës në takimet e zhvilluara sonte në kuadër të Copa del Rey.

Levante është mposhtur nga Espanyol rezultat 0-2, kurse Sevilla e ka mposhtur Cadiz me rezultat 2-1.