Fjolla godet me një deklaratë bombastike, ajo e ka seriozisht!

Loading...

Fjolla godet me një deklaratë bombastike, ajo e ka seriozisht!

Po thuajse nuk kalon ditë që Fjolla Morina, nuk bëhet lajm në mediat rozë për ndonjë arsye. Por kësaj radhe ajo ka goditur fuqishëm dhe këtë e ka bërë për hir të mikut të saj floktarit Kaci Lleshit, të cilit dikush ia ka marrë llogarinë në Instagram.

Fjolla ka sifiduar ndjekësit e saj duke u thënë se nëse ndonjë person arrinë që të ia kthej llogarinë Kacit, atëherë ajo do ta kalojë natën me të. “Kush ja kthen instagramin Kacit atëherë pason një natë me mua”, ka shkruar Fjolla./21Media