Dashurojeni jetën......."

Dashurojeni jetën…….”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina punën e saj me fansa gjithmonë kujdeset ta ndaj përmes rrjeteve sociale.

Por, me anë të postimit të fundit në Instagram 33-vjeçarja ka ardhur me disa këshilla për jetën.

Dashurojeni jetën që e jetoni, Jetojeni jetën që e dashuroni”, ka shkruar Fjolla poshtë fotografisë së vete të cilene ka  publikuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Love the life you live,Live the life you love!

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

“Fustani” është projekti i fundit muzikor i këngëtares në bashkëpunim me Manin. Kënga është publikuar më 17 tetor dhe deri më tani numëron mbi 1 milion klikime në kanalin Youtube./21Media