E lumtur përkrah familjes

E lumtur përkrah familjes

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Fjolla Morina, tash e sa ditë po shijon çaste të bukura në Francë. E bukura Fjolla vazhdimisht publikon imazhe të bukura me vogëlushet e saj, transmeton rtv21.tv

Së fundi publikoi imazhe mahnitëse përkrah vajzës së saj, Alayah Morina, afër kullës së Eiffelit dhe afër Disneyland në Francë.

Kujtojmë se Fjolla ka dy vajza, Ledianën dhe Alayahan./21Media