Fjolla premton se do ta jap maksimumin

Loading...

Fjolla premton se do ta jap maksimumin

Këngëtarja e mirënjohur, Fjolla Morina përveç projekteve muzikore së fundmi është angazhuar edhe në ”Kënga Magjike” me një këngë mjaft ritmike.

Ka shumë njerëz që janë skeptik për perfomancën live të saj pasi festivali prej disa vitesh ka performanca live, por Fjolla Morina së fundmi në një intervistë ekskluzive për tv21 sqaron për të gjithë se mund të këndojë live dhe se këtë do ua vërteton në gjysmëfinalen që do të zhvillohet në Pallatin e Koncerteve.

Për më tepër mund ta ndiqni intervistën në vazhdim./21Media