Shikoni sa përngjajnë ato

Loading...

Shikoni sa përngjajnë ato

Këngëtarja gjakovare, Flaka Krelani,  ka ndarë një fotografi me ndjekësit në Instagram ku shihet me nënën e saj. “My mum (Mami im)” është përshkrimi që ka lënë mbi fotografi në Sotry.

Flaka duket shumë bukur krah nënës së saj, kurse në kokë ka të vënë një kapele.

Ndërkohë, ajo aktualisht është pjesë e spektaklit YFSF (Your face sounds familiar), në të cilën garuesit imitojnë artistë të tjerë të ndryshëm nga vendi dhe bota.

Së fundi Flaka u paraqit duke imituar këngëtarën e famshme Adelina Ismajlin./21Media