Po rikthehet Flori

Po rikthehet Flori

Qysh prej dhjetorit të vitit të kaluar kur e solli këngën “Mori”, e cila korri sukses të jashtëzakonshëm, artisti i mirënjohur shqiptar, Flori Mumajesi nuk solli projekt tjetër.

Por, së fundi dha një lajm të mirë për fansat. Përmes postimeve në Instagram njoftoi se së shpejti do t’i publikojë dy këngë të reja, shkruan rtv21.tv

“Mbaroj” dhe “Thjesht të du” janë dy këngët e artistit të mirënjohur shqiptar dhe ja ku mund të dëgjoni pak nga këngët e tij:

 

View this post on Instagram

 

THJESHT TE DU♥️

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

 

View this post on Instagram

 

MBAROJ♥️ P.s kjo ka iso dhe disa motive te vogla nga jugu🙈

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

Kujtojmë se projekti paraprak i tij me titull “Mori” numëron mbi 36 milionë klikime./21Media