Chelsea përballë katalunasëve

Chelsea përballë katalunasëve

Sonte zhvillohet derbi i Ligës së Kampionëve ndërmjet Barcelonës dhe Chelseas, e cila ështe e vlefshme për për 1/8 e finales.

Kryesfida e sotme luhet në “Stamford Bridge”, ku Chelsea e Antonio Contes do të pres gjigantin spanjoll.

“Blutë” e Londrës synojnë të ndalin formën e jashtëzakonshme që po kalojnë katalonasit këtë sezon të garave në të tri frontet, La Ligën, Ligën e Kampionëve dhe Kupën e Mbretit.

Ndeshja fillon në orën 20:45./21Media