Në Santiago Bernabeu do të zhvillohet ndeshja

Në Santiago Bernabeu do të zhvillohet ndeshja

Real Madrid dhe Atletico Madrid do të përballen në Santiago Bernabeu, nga ora 16:15, në kuadër të xhiros së 31-të të La Ligas.

Këto janë formacionet e mundshme të të dy skuadrave të publikuara nga e përditshmja sportive katallane, Mundo Deportivo.

img_hnavarro_20170407-175205_imagenes_md_otras_fuentes_grafico-previa-web--real-madrid-atletico-kcFB-U421527172203jHF-980x554@MundoDeportivo-Web