Bayerni dhe Real Madridi kanë publikuar formacionet zyrtare për çerekfinalen e parë të Ligës së Kampionëve.

Bayerni dhe Real Madridi kanë publikuar formacionet zyrtare për çerekfinalen e parë të Ligës së Kampionëve.

Te Bayerni mungon ylli Robert Lewandowski kurse te Reali starton BBC.

Takimi nis prej orës 20:45 me këto formacione:

Bayerni:

Image

Image