Takimet e para të Ligës së Kampionëve

Takimet e para të Ligës së Kampionëve

Nga ora 18:55 kanë filluar dy ndeshjet e para të ditës së sotme të Ligës së kamionëve, ku ndeshën

Hoffenheim – Manchester City dhe Juventus – Young Boys./21Media

Formacionet zyrtare: