Këto janë formacionet për ndeshjen mes Kosovës U21 dhe Francës U21

Këto janë formacionet për ndeshjen mes Kosovës U21 dhe Francës U21

Sonte në mbrëmje, në orën 20:45, Kosova do të luajë ndeshjen kualifikuese kundër Anglisë U21 në kuadër të kualifikimeve për Euro 2021.

Nga UEFA janë publikuar formacionet zyrtare për të dy ekipet:

Kosova gjatë këtyre kualifikimeve ka zhvilluar dy ndeshje dhe ka grumbulluar gjashtë pikë./21Media