Foto e veçantë nga Eli Fara

Foto e veçantë nga Eli Fara

Kjo vajzë e vogël simpatike me kostumin popullor të Korçës mbase as nuk do ta kishte menduar se sot do të ishte njëra ndër artistet më të njohura në trojet shqipfolëse.

Këngëtarja Eli Fara përkundër moshës që ka është e njohur për sharmin dhe elegancën që e karakterizon atë, shkruan rtv21.tv

Ajo së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, ka publikuar një fotografi të rrallë në kohën kur ishte vetëm 15 vjeçare.

“Akoma” mban emrin kënga e fundit që Fara ka publikuar, këtë këngë ajo e solli në bashkëpunim me Revolt Klan./21Media

15 vjeç!!!☺️kostumi popullor qytetar i korçes..

A post shared by Eli Fara (@elifaramari) on