Ja si ka qenë ''Orhani'' si fëmijë

Ja si ka qenë ”Orhani” si fëmijë

Fatmir Spahiu është një ndër aktorët më të njohur dhe të dashur nga publiku. Ai për publikun në Kosovë dhe më gjerë u bë i njohur nga seriali vendor ”Kafeneja jonë”.

”Orhanin ” e sotëm e njohim, por a e dini si ka qenë ai kur ka qenë fëmijë?

Në një imazh të publikuar në rrjete sociale, Fatmiri duket se si fëmijë ka qenë i shëndoshë dhe i ëmbël.

Krahas fotografisë së publikuar në facebook, aktori ka shkruar: Edhe atehere nervoz me çAshtjen, derisa ka marrë komente dhe pëlqime të shumta, shkruan rtv21.tv

Ndryshe, Fatmir Spahiu është mjaft i angazhuar në karrierën e tij si aktor./21Media