Kryeministri Haradinaj para 13 viteve

Kryeministri Haradinaj para 13 viteve

Kryeministri Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e tij prezantuesja Anita Muçaj – Haradinaj janë një çift shumë i pëlqyer.

Ata janë të martuar qe 13 vjet dhe kanë 3 fëmijë, shkruan rtv21.tv

Në rrjete sociale po qarkullon një fotografi në të cilën shihet kryeministri Haradinaj në ditën e tij të dasmës./21Media