Imazhe nga kremtimi i dasmës

Imazhe nga kremtimi i dasmës

Më 1 dhjetor të këtij viti u kurorëzuan çifti i njohur, Nick Jonas dhe Priyanka Chopra.

Ceremonia e kurorëzimit të çiftit u mbajt në “Umait Bhawan Palaca” në Jodhpur të Rajasthan.

Çifti u martuan vetëm katër muaj pasi që bënë publike fejesën e tyre, shkruan rtv21.tv

Në revistat e njohura botërore janë bërë virale fotografitë e dasmës së çiftit. Kjo pasiqë nusja ka ndërruar tri veshje dhe martesa ka zgjatur që nga dita e diele deri të martën.

Nick Jonas & Priyanka Chopra's Wedding Photos

Image result for priyanka chopra and nick jonas wedding

Çifti në mes vete kanë 10 vjet diferencë, mirëpo kjo gjë nuk i ka penguar ata që të tregojnë hapur dashurinë që kanë për njëri-tjetrin./21Media