Nora dhe Roberti i kanë organizuar një festë të bukur vajzës së tyre

Nora dhe Roberti i kanë organizuar një festë të bukur vajzës së tyre

Këngëtarja e mirënjohur, Nora Istrefi ka publikuar në Instagram fotografi të veçanta nga festa e ditëlindjes së vajzës së saj, Renee e cila dje ka mbushur katër vjet, shkruan rtv21.tv

Urim ditëlindjen e katërt princesha ime, të dua shumë”, ka shkruar Nora.

Prindërit janë kujdesur që t’i organizojnë një festë të bukur vajzës së tyre në një ambient të dekoruar për mrekulli, ku kanë mbledhur shoqërinë e Renees.

 

View this post on Instagram

 

Happy 4 birthday my princess, I love you so much! ♥️🎉

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

 

View this post on Instagram

 

♥️ @granddecor

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Nora dhe Roberti janë martuar në shtator të 2014-së dhe nga kjo martesë kanë vetëm Reneen./21Media