Zbulohet një detaj nga dasma e Xhensilës dhe Besit

Zbulohet një detaj nga dasma e Xhensilës dhe Besit

Prej kohës kur e kanë bërë publike lajmin se do të martohen, çifti Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë në qendër të vëmendjes.

Disa ftesa të publikuara në rrjetet sociale, tregojnë qartë datën e dasmës së çiftit, e cila do të mbahet më 1 shtator, shkruan rtv21.tv

Edhe më herët është raportuar se artistët janë duke përgatitur një dasmë të madhe, ku do të marrin pjesë qindra yje të estradës shqiptare./21Media