Aksident në Prishtinë

Aksident në Prishtinë

Rreth orës 07:00 të mëngjesit në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku, me ç’ rast një automjet i tipit furgon ka dalë nga rruga dhe është futur në një dyqan. Furgoni ishte I mbushur me udhëtar. Gjashtë prej tyre kërkuan trajtim mjeksor në QKUK dike i shpëtuar rrezikut për jetë.

Policia ka arrestuar ngasësin e automjetit./21Media