Sot ka nisur edhe zyrtarisht fushata zgjedhore për zgjedhjet e parakohshme të 6 tetorit. Koalicionet dhe partitë politike nisen fushatën me premtime për mirëqenie të qytetarëve dhe se do të angazhohen për një jetë me të mirë!

Sot ka nisur edhe zyrtarisht fushata zgjedhore për zgjedhjet e parakohshme të 6 tetorit. Koalicionet dhe partitë politike nisen fushatën me premtime për mirëqenie të qytetarëve dhe se do të angazhohen për një jetë me të mirë!

Ndjekim në vazhdim kronikat zgjedhore. /21Media

PARTIA DEMOKRATIKE E KOSOVËS

LIDHJA DEMOKRATIKE E KOSOVËS

VETËVENDOSJA

ALEANCA PËR ARDHMERINË E KOSOVË[email protected] PARTIA  SOCIALDEMOKRATE

NISMA

 

PARTIA FJALA

PARTIA EUROATLANTIKE E KOSOVËS