Rita ju lë 'gojë hapur' me fustanin e saj

Loading...

Rita ju lë ‘gojë hapur’ me fustanin e saj

Siç ju paralajmëruam, Rita Ora udhëtoi në Kinë për Festivalin e ndarjes së çmimeve. E duket se për pak kohë Rita menjëherë është përgatitur për këtë ngjarje të rëndësishme.

Në një fotografi që ylli shqiptar ka publikuar në Instagram, duket mahnitëse me një fustan ngjyrë të ari dhe këmbën jashtë, shkruan rtv21.tv

Rita ka shkruar se ndihet shumë e emocionuar për natën e sotme të ndarjes së çmimeve. Duket se me këtë fustan ajo do t’i lërë ‘gojë hapur’ të gjithë.

Ndryshe, kujtojmë se Rita Ora shumë shpejt do të sjell një bashkëpunim me Dj-n e njohur ndërkombëtar, Marshmello./21Media