Ngjyra e kuqe shumë i ngjanë asaj

Ngjyra e kuqe shumë i ngjanë asaj

Rep-artistja e mirënjohur shqiptare, Tayna, shquhet si një ndër femrat më seksi të estradës. Ajo përkujdeset maksimalisht që me çdo paraqitje të saj të lë gjurmë.

Artistja tash e sa ditë njoftoi se do të sjellë një videoprojekt të ri muzikor dhe vazhdimisht po sjellë imazhe se si do të duket ajo në videoklip. Vëmendje të madhe mori edhe me një fustan të kuq, i cili po ia vë në pah linjat perfekte trupore. Ngjyra e kuqe po i ngjan shumë asaj, transmeton rtv21.tv

Kujtojmë se “Bye Bye” është projekti i fundit i Taynës që e solli në bashkëpunim me Dafina Zeqirin. Ky projekt numëron mbi 23 milionë klikime./21Media