Çerekfinalja e kupës në futboll

Çerekfinalja e kupës në futboll

Me ndeshjet çerekfinale të Digjit Alb kupës së Kosovës, fillon stinori pranveror në futbollin kosovar. Në këtë fundjavë tri ndeshje, ndërsa të mërkurën e ardhshme përmbyllet kjo fazë. Veçohen takimet Drenica – Gjilani dhe Liria – Feronikeli.(E pergaditi Tomor GRABOVCI)./21Media