IPKO Superliga e Kosovës , xhiro e 13-të

IPKO Superliga e Kosovës , xhiro e 13-të

LLapi ka mundur Drenicen 1:0 , në ndeshjen e parë të xhiros së 13-të , të IPKO Superligës së Kosovës në futboll. Nesër takohen Trepça’89-Vushtrria , Feronikeli – Ballkani dhe Dukagjini – Prishtina , ndërsa të dielen Gjilani – Ferizaj dhe Flamurtari – Drita . Të gjitha takimet nisin në  orën 13:00 . Në vazhdim ndjekim kronikën nga dueli LLapi-Drenica ./21Media