“Gajde” publikohet nga Elvana dhe Dhurata

1 min read

Artistet e njohura, Elvana Gjata dhe Dhurata Dora kanë publikuar duetin e tyre të parë, shkruan rtv21.tv

Kënga titullohet  “Gajde” dhe është publikuar me vidoeklip në të cilin Elvana dhe Dhurata shfaqën të bukura dhe tërheqëse.

Kujtojmë që, projekti i fundit nga Elvana Gjata është “Ex” në bashkëpunim me Bardhin dhe Dj Gimi-O. Ndërsa, projekti i fundit nga Dhurata Dora është “Sa m’ke mungu”./21Media