Veseli: Stadiumi Kombëtar fillon të ndërtohet në fillim të vitit 2019

Veseli: Stadiumi Kombëtar fillon të ndërtohet në fillim të vitit 2019

Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli, i shoqëruar nga Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi vizituan stadiumin “Fadil Vokrri” në kryeqytet, për të parë nga afër investimet që janë bërë në këtë stadium./21Media