Dy nga yjet më të mëdha të humorit shqiptar janë duke punuar në një komedi të re

Dy nga yjet më të mëdha të humorit shqiptar janë duke punuar në një komedi të re

Sevdai Rodogoshi e Rasim Thaqi për shumë dekada kanë sjellë të qeshura tek publiku shumë i madh i tyre, e tani janë bashkuar edhe një herë për një projekt të radhës, shkruan rtv21.tv.

Pojekti quhet “Gazuzi & Cima në Antalia”, dhe është duke u xhiruar në Turqi. Rodogoshi në faqen e tij zyrtare në Facebook paralajmëroi se projekti do të vijë së shpejti!

Image may contain: 1 person, standing and outdoorImage may contain: 2 people, people standing and outdoorImage may contain: 3 people, people smiling, outdoor/21Media