“Gelato” publikohet nga Ledri dhe Ardiani

1 min read

Ashtu siç edhe kishin paralajmëruar, artistët e njohur dhe të dashur nga publiku, Ledri Vula dhe Ardian Bujupi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

“Gelato” titullohet kënga e cila sjell ritëm veror, shkruan rtv21.tv

Ledri dhe Ardiani këtë këngë e kanë publikuar të kompletuar edhe nga ana vizuale.

Bashkëpunimi i ri i dy artistëve është pjesë e albumit “Aventura”./21Media