Gemma Atkinson zbulon se ajo është në kërkim të dashurisë në Strictly Come Dancing

Gemma Atkinson zbulon se ajo është në kërkim të dashurisë në Strictly Come Dancing

Gjatë viteve, yjet që kanë qenë pjesë e garës në këtë shou, kanë gjetur shpesh dashuritë e tyre.

Por, Atkinson, 32, po përgatitet të ketë debutimin e saj në sezonin e fundit të shout të BBC të shtunën.

Bukuroshja, e cila në të kaluarën ka pasur të dashur Cristiano Ronaldo, Ryan Giggs dhe Darren Bent, ka thënë për Sun se është beqare.

“Jam ende beqare… është e mrekullueshme”, ka thënë Atkinson.