Publikoi një fotografi të bukur me të

Publikoi një fotografi të bukur me të

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Gena dhe bashkëshortja e tij, Lori, ishin në mesin e të ftuarve në dasmën e Bleros dhe Afronës. Gena dhe Lori dukeshin shumë elegantë dhe të lumtur pranë njëri-tjetrit. Fotografinë e ndau këngëtari për ndjekësit e shumtë në Instagram, transmeton rtv21.tv

Po ashtu, këngëtari i mirënjohur publikoi edhe një storie ku shihen përkrah të sapomartuarve.

Këngëtari Gena interpretoi disa nga këngët e tiij më të njohura në dasmën e Bleros dhe Afronës./21Media