"Lot i ëmbël", nga Gena

“Lot i ëmbël”, nga Gena

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Gena, pas angazhimeve të shumta nëpër mbrëmje muzikore ka vendosur që për fansat e tij gjatë kësaj vere të sjellë një projekt të ri, shkruan rtv21.tv

Në Instagram, Gena ka publikuar disa fotografi dhe video të realizuara gjatë xhirimeve të videoklipt të tij më të ri. Kënga e re e Genës mban titullin “Lot i ëmbël”, e cila pritet të lansohet së shpejti.

#newsong coming soon🎬 @maxproductional #staytuned 😉

A post shared by GENA OFFICIAL🎶 (@genalito_official) on

Ndryshe, kujtojmë se “Gajle” është projekti i fundit nga Gena në bashkëpunim me  Bigem./21Media