"Mall për ty", kënga e re e Genës

“Mall për ty”, kënga e re e Genës

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Gena, solli sot këngën e re, “Mall për ty”. Tekstin dhe muzikën e ka punuar vet artisti, ndërsa me violinë dhe kitarë është përkujdesur Ervin Gonxhi dhe Besmir Shani, kurse orkestrimin e këngës e ka bërë ‘EB Production’.

Kënga ka një tekst tejet të veçantë dashurie./21Media