Artisti kujton një kohë të bukur me të dashurën e tij

Artisti kujton një kohë të bukur me të dashurën e tij

Këngëtari i mirënjohur Gena kohëve të fundit ka qenë mjaft i përfolur për jetën e tij sentimentale.

Shkak i kësaj është se ai jo shumë kohë më parë, prezantoi të dashurën e tij, shkruan rtv21.tv

Së fundmi artisti ka publikuar një fotografi në të cilën shihet pranë të dashurës së tij.

“#tb#2015❤️“, ka shkruar sipër fotografisë së publikuar.

Ndryshe, kujtojmë se “Ma dhe dashnine”, është kënga e fundit nga Gena./21Media