Genci nuk e ka ndër mend të ndalet

Genci nuk e ka ndër mend të ndalet

Reperi i njohur, Genc Prelvukaj dhe artisti i ri Blake kanë realizuar projektin e tyre më të ri muzikor.

“Hello” mban titullin kënga e cila është ritmike verore e punuar nga  Genc Prelvukaj dhe Blake.

Kënga është publikuar Youtube edhe me videoklip të punuar nga Black Fish Entertainment./21Media