“Vendi i origjines" titullohet kënga e re

“Vendi i origjines” titullohet kënga e re

Rep artisti i njohur shqiptar, Genc Prelvukaj sapo ka publikuar këngën e tij më të re kushtuar krahines se Plavës dhe Gucisë. Kënga më e re titullohet “Vendi i origjines”, shkruan rtv21.tv

Kjo këngë e Gencit, erdhi  në versionin audio, të shoqëruar me një video, në të cilën shihet një gërshetim i disa pjesëve të Plavës dhe Gucisë.

Sipas tij, kjo këngë nuk eshte realizuar për qëllime komerciale.


“Lule e Borës”, mban titullun kënga e fundit e Gencit. Kjo këngë është shoqëruar me videoklip nga produksioni Black Fish Entertainment. /21Media