Genta po duket shumë bukur

Genta po duket shumë bukur

Këngëtarja e njohur, shqiptare, Genta Ismaili duket se ka filluar pushimet verore.

Këngëtarja 35-vjeçare është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat e saj në rrjetet sociale, e në Instagram numëron mbi  ndiqet nga hiç më pak se 400 mijë njerëz.

Genta së fundmi ka publikuar një video atraktive, ku shfaqet në bikini duke kërcyer në mes të një pishine në Meksikë.

 

View this post on Instagram

 

S U M M E R 🇲🇽 N I G H T S

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

 Genta po shijon suksesin e këngës “Zjarr” të cilën e ka publikuar në muajin mars dhe deri më tani ka mbi 1 milionë klikime në Youtube./21Media