Genta ndryshon pamjen

Genta ndryshon pamjen

Këngëtarja Genta Ismajli, njihet për guximin e saj për të eksperimentuar me dukjen. Mirëpo kësaj radhe ka befasuar shumë. Ajo ka prerë flokët dhe është bërë biondinë.

Këtë ndryshim Genta e ka ndarë me fansat në rrejtin social Instagram Story. Aty ka publikuar një fotografi  me pamjen e saj të re.

Ndërkohë që artistja nga aspekti profesional është duke shijuar suksesin e këngës “Squat Baby”./21Media