Getinjo ka lansuar projektin e titulluar “Sexy”

Getinjo ka lansuar projektin e titulluar “Sexy”

Këngëtari nga Ferizaj, Getinjo ka lansuar projektin e tij të ri me videoklip, i cili titullohet “Sexy”.

Kënga është verore, ritmike dhe ka një videoklip tejet të “nxehtë” ashtu siç edhe kishte paralajmëruar këngëtari. Kënga është punuar nga “ZapnChriss” kurse videoklipi është realizuar nga “Filmnation”.

Siç po shihet në sferën e muzikës kjo verë do të jetë tejet e nxehtë marrë parasysh këngët e publikuara deri tani nga artistët kosovarë./21Media