Një pjesë nga klipi

Një pjesë nga klipi

Këngëtarja Fevzije Konushevci – Berani e njohur si Gili shumë shpejt do të sjell për fansat një projekt të ri muzikor në bashkëpunim me Burakun dhe grupin Fama.

“Susta” titullohet kënga e re nga Gili dhe Burkau e cila do të vij e shoqëruar me videoklip, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, Gili ka publikuar një pjesë nga videoklipi i ri, teksa ka lënë këtë mbishkrim “Së shpejti !!!”./21Media

 

View this post on Instagram

 

Se shpejti !!! @burak.vehapi & @gili.official

A post shared by Gili Official profile (@gili.official) on