Çifti duken shumë bukur

Çifti duken shumë bukur

Këngëtarja shumë e pëlqyer nga publiku, Gili dhe tekstshkruesi, Ilir Berani janë një ndër çiftet më të dashura të estradës.

Gili dhe Ilir Berani fillimisht ishin shokë banke, e pastaj u bënë edhe shokë jete.

Mbrëmë për dyshen e njohur ka qenë një natë e veçantë, ata mbrëmë festuan  35 vjetorin e maturës, shkruan rtv21.tv

Me këtë rast Gili ka publikuar një fotografi bashkë me Ilirin ku çifti duken shumë bukur.

Fevzije Konushevci-Gili është e martuar prej vitesh me kompozitorin e njohur, Ilir Beranin, me të cilin ka dy djemë, Robertin dhe Redonin./21Media