Çifti po duken shumë bukur

Çifti po duken shumë bukur

Këngëtarja shumë e pëlqyer nga publiku, Gili dhe tekstshkruesi, Ilir Berani janë një ndër çiftet më të dashura të estradës.

Ndonëse nuk dolën bashkë në skenë, ata punojnë bashkërisht për të sjellë projekte të reja me tema të ndryshme unike.

Çifti janë të martuar prej vitesh dhe së bashku janë prindër të dy djemve, Robertit dhe Redonit.

Dashurinë dhe respektin që e kanë për njëri tjetrin e shprehin vazhdimisht në emisione të ndryshme.

Së fundmi, në Instagram Gili ka publikuar një fotografi përkrah bashkëshortit të saj, që duken mjaft të lumtur afër njëri-tjetrit. Duket se fotografia e çiftit është realizuar në Selanik.

 

View this post on Instagram

 

Diell ne Selanik❤️

A post shared by Gili Official profile (@gili.official) on

“Susta”, titullohet kënga e fundit e Gilit, të cilin e solli në bashkëpunim me Burakun & Grupin Fama, këtë këngë ata e shoqëruan edhe me videoklip. /21Media