Pesë takime zhvillohen në termin të njëjtë

Pesë takime zhvillohen në termin të njëjtë

Fundjava sjell takimet e xhiros së 5-të të Superligës së Kosovës në Futboll.

Tri ndeshje zhvillohen të shtunën, tri të dielën.

Përballjet e së shtunës janë: Gjilani- Ballkani, Ferkonikeli- Drita dhe Prishtina- Ferizaj.

Kurse të dielën ndeshen: Trepça 89- Drenica, Llapi- Flamurtari dhe Liria- KEK-u.

Ndeshja Prishtina- Ferizaj fillon në orën 19:45, kurse të gjitha takimet tjera zhvillohen nga ora 15:45./21Media