​Një i ri rreth moshës 18 vjeçare është gjetur i varur pasditen e sotme në fshatin Dubravë të Istogut

​Një i ri rreth moshës 18 vjeçare është gjetur i varur pasditen e sotme në fshatin Dubravë të Istogut

Zëdhënësi i Prokurorisë së Pejës, Shkodran Nikçi ka thënë për KP se trupi i viktimës është dërguar për kryerjen e obduksionit.

“Një person dyshohet se është vetëvrarë sot pasdite ne fshatin Dubravë të Istogut. Viktima është rreth moshës 18 vjeçare i gjinisë mashkullore. Prokurorja kujdestare ka dal ne vend te ngjarjes, dhe me urdhër të saj trupi i pajete i viktimës është dërguar për obduksion”, ka treguar Nikçi.

Rastin tragjik e ka konfirmuar edhe Policia e Pejës.