Polica po e heton rastin

Polica po e heton rastin

Një person u gjet i vdekur në rrugën e spitalit rajonal të Fierit në Shqipëri.

Bëhet e ditur se trupi i përket një të moshuari, rreth 70-vjeç emri, i të cilit nuk është bërë i ditur.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e rastit, ndërsa nga kqyrja paraprake e trupit nuk janë identifikuar shenja dhune./oranews