Po hetohet vdekja

Po hetohet vdekja

Një shtetas i huaj është gjetur pa shenja jete në korridorin e shtëpisë së tij, në Prishtinë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse dhe hetimet për rastin po vazhdojnë.

“Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse, ku vdekjen e ka konstatuar mjeku kujdestar. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në obduksion.”, bëhet e ditur në raportin e Policisë./21Media