Fiton Rhein-Neckar Lowen ndaj Prvo plinarsko drustvo Zagreb

Fiton Rhein-Neckar Lowen ndaj Prvo plinarsko drustvo Zagreb

Ka përfunduar ndeshja hendbollistike ndërmjet klubit hedbollistik gjerman Rhein-Neckar Lowen dhe atij kroat Prvo plinarsko drustvo Zagreb me rezultat 31: 24 për Rhein-Neckar Lowen.

Kjo ndeshje është luajtur në kuadër të Ligës së Kampionëve Velux në Hendboll të gjiros së pestë.

Ndërsa ndeshjet e radhës mund t’i ndiqni në RTV21 dhe 21 Plus:

14 tetor
Ora 16.00: Besiktas Mogaz HT VS HC Motor Zaprozhye
Ora 17.30: HC Vardar VS Barcelona Lassa

15 tetor
Ora 17.00: Elverum Hendball VS RK Gorenje Velenje
Ora 19.00: PGE Vive Kielce VS Telekom Veszprém HC./21Media