Arsenali po kërkon 25 milionë euro për lojtarin

Arsenali po kërkon 25 milionë euro për lojtarin

Roma është duke kërkuar një mbrojtës që një kohë te gjatë dhe është gati për të bërë ofertën e parë. Arsenali gjatë tërë verës është munduar të gjejë një blerës për shqiptarin që luan në kombëtaren e Gjermanisë.

Gjiganti italian është i hapur për një huazim duke përfshirë mundësinë për blerje. Arsenali po kërkon 25 milionë euro për lojtarin.