Pushime relaksuese

Loading...

Pushime relaksuese

Çifti i cili ka një kohë të gjatë që  janë në  lidhje me njëri tjetrin kanë vendosur që  të largohen përsëri nga vendlindja për të kaluar disa pushimi së bashku.

Reperi,  Gjiko dhe e dashura e tij Elita pas pushimeve që kaluan disa ditë më parë, kanë vendosur të udhëtojnë në një vend tjetër të Evropës.

Edhe pse nuk postuan foto ku shihen bashk, ata të ndarë na kanë shfaqur imazhe të vendit ku kanë zgjedhur për t’i kaluar pushimet./21Media