2019 vit i veçantë për çiftin e njohur

2019 vit i veçantë për çiftin e njohur

Aktualisht jemi në prag të festave të fundvitit dhe duket se shumë prej yjeve janë përgatitur për këtë kohë të mrekullueshme, shkruan rtv21.tv

Atmosferën brenda shtëpive të tyre thuajse të gjithë po e bëjnë publike përmes rrjeteve sociale.

Së fundmi, një video e bukur është realizuar edhe nga reperi i njohur Gjiko dhe bashkëshortja e tij, Elita Rudi për të cilët viti që po e lëmë pas do mbahet në mend gjithë jetën, pasi që në muajin shkurt çifti janë bërë prindër për herë të parë.

Këtë video në Instagram ka publikuar Elita, ku çifti bashkë me djalin e tyre ta shfaqen shumë të lumtur.

“Te dua burri im qe ndonjehere per te me bere qefin del edhe jasht kornizave tua dhe te dua Zeri im qe na dha kuptimin e jetes, je bota e nanes dhe babit”, ka shkruar Elita në Instagram.

 

 

View this post on Instagram

 

Zot faleminderit per @gjikotheflyboy dhe Zeri tim qe jane jeta ime , ata te cilet sigurohen qe cdo cep i zemres time te mbushet plot dashuri aq shume sa te me buzeqesh dhe shpirti nga lumturia. Te dua burri im qe ndonjehere per te me bere qefin del edhe jasht kornizave tua dhe te dua Zeri im qe na dha kuptimin e jetes♥️ je bota e nanes dhe babit (⭐️) Faleminderit @rezartashkurta dhe @heracompany_prishtine qe permes ksaj video ne ne te ardhmen mund te ja tregojm Zerit vitin e pare te festave te tij ne menyren me te mire te mundshme . Jeni te jashtzakonshem dhe shume profesional na keni bo mu ndi sikur te ishim ne shtepine tone ♥️. Faleminderit @sellmakasumoviq @kacilleshi qe gjithmone kujdesni per mua qe me u dok gjithmone bukur qe plot 10 vite #myforeverteam

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

 Ndryshe, Gjiko dhe Elita u martuan më 21 shtator të 2018-së, në një ceremoni të mbajtur në Prishtinë ku pjesë e saj ishin fytyra të njohura publike./21Media