Shkak moti i ftohtë

Shkak moti i ftohtë

Ka dy javë që ka publikuar këngën “Papuqe Gucci” dhe kaq i ka mjaftuar reperit Gjiko që të korr një sukses të madh.

Se sa shumë po dëgjohet kjo këngë e dëshmojnë mbi 5 milionë klikimet që mori në YouTube, si dhe videot e shumta që po i bëjnë adhuruesit në versione të ndryshme, shkruan rtv21.tv

Por shkaku i motit të ftohtë duket se Gjiko ka “hequr dorë” nga papuqet Gucci, e këtë e ka treguar në një fotografi që së fundmi ka publikuar në Instagram.

“Shumë ftohtë për papuqe”, ka shkruar ai sipër fotografisë së publikuar.